Wsparcie dla Maćka!

Większość wspinających się w Rzeszowie od kilku lat zapewne wpadło na Maćka na ścianie. Ci z jeszcze dłuższym stażem zapewne znają „Drewniaka” ze ścian klubowych na osiedlu 1000-lecia, Saletynów, Kasprowicza czy Baltoro. Może spotkali go na Leskim czy Kamieńcu.

Młodsi stażem mogą kojarzyć Maćka jako autora dróg na Kamieńcu, Ciosach czy Kamieniu Leskim. A Ci którzy wspinają się od niedawna pewnie tak czy owak słyszeli o jednym z lodowych wojowników. Mocny wspinacz i dobry kolega. Zawsze pomocny, służący radą teraz to on potrzebuje wsparcia.

Żródło pza.org.pl

30 stycznia 2019 Maciek Bedrejczuk wraz z Tomkiem Klimczakiem podczas rekonesansu na fragmencie Głównej Grani Tatr podcinają lawinę. Masa śniegu zwozi ich spod wierzchołka Rysów nad Czarny Staw, pokonując 1 km dystansu i 700 m przewyższenia. Mają dużo szczęścia, że wychodzą z tego cało. Wypadek odciska jednak swoje piętno. Maciek wymaga terapii a potem dalszej rehabilitacji, aby wrócił do pełnej sprawności. Jeśli chcesz pomóc wesprzyj zbiórkę na https://zrzutka.pl/pomoz-mackowi-bedrejczukowi-odzyskac-zdrowie.

Dzięki!