Sponsorzy II AMWP

Poniżej przedstawiamy profile działalności firm, które wspierają Mistrzostwa.

Decathlon Easy Rzeszów

„Sport dla wszystkich – wszystko dla sportu” – to zobowiązanie, które od samego początku Decathlon składa swoim klientom. Mieszcząc wszystkie sporty pod jednym dachem, nasza firma od samego początku dąży do tego, by uczynić sport jeszcze bardziej dostępnym dla każdego.

Ta dostępność to m.in. proste sklepy, optymalna logistyka oraz nasze codzienne zaangażowanie, dające w efekcie produkty dobrej jakości w niskiej cenie, a także szeroka oferta artykułów sportowych. Oferta ta, to nie tylko produkty marek międzynarodowych, ale także naszych marek własnych, zwanych Markami Pasji, tj. Quechua, b’Twin, Tribord itd.

Oprócz szerokiej gamy produktów, Decathlon oferuje również liczne usługi ułatwiające uprawianie sportu, tj. serwis sportowy, zakupy na raty czy karty podarunkowe.

Od kilku lat firma stara się również jeszcze bardziej zacieśniać relacje z klientami, organizując dla nich sportowe atrakcje. Imprezy te, to świetna okazja do sportowej zabawy, a także możliwość odkrycia nieznanych dotąd dyscyplin sportowych.

Decathlon to także blisko 41 000 pracowników. Ich wspólną pasją jest radość płynąca z czynnego uprawiania sportu, którą codziennie chętnie dzielą się ze swoimi klientami.

W Rzeszowie sklep Decathlon Easy znajduje się w CH Plaza przy ul. Rejtana 65

Decathlon_Rzeszow_haslo

CityFit Rzeszów

Jesteśmy nowoczesną siecią klubów fitness. Naszym Klientom oferujemy sprzęt nowej generacji, dużą przestrzeń do ćwiczeń, w tym m.in. strefy do treningu siłowego, aerobowego, funkcjonalnego, kącik do stretchingu i wyciszenia po treningu. Jesteśmy otwarci na Klientów indywidualnych oraz na firmy.

Poczuj prawdziwy fun z uprawianej aktywności! Bez wpisowego, umów ani innych zobowiązań. Zaproś przyjaciół do aktywnej zabawy!

W naszych klubach czekają na Ciebie profesjonalni trenerzy, przestronne, klimatyzowane wnętrza oraz sprzęt najwyższej klasy, a wszystko 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu.

city_fit

Szkoła Wspinania Cruxwall

Szkoła Wspinania Cruxwall działa na rynku szkoleń wspinaczkowych od 2007 roku. Proponujemy pełny zakres kursów zaczynając od pierwszych kroków na sztucznej ścianie po szkolenia na drogach wielowyciągowych. Nasze zaplecze stanowi ściana wspinaczkowa Politechniki Rzeszowskiej natomiast na kursy w skałach najczęściej wybieramy Jurę Krakowsko-Częstochowską lub kultowe ogródki skalne Słowenii, Włoch, Chorwacji lub Hiszpanii. Nasi doświadczeni instruktorzy legitymują się państwowymi uprawnieniami instruktora rekreacji ruchowej oraz instruktora sportu we wspinaczce. Szkoła posiada cały niezbędny do prowadzenia szkoleń sprzęt renomowanych firm.

cruxwall_baner

Sklep Górski Elbrus

Sklep Elbrus tworzy zespół ludzi, którzy od wielu lat interesują się górami i góry są ich pasją. Wyprawy w najodleglejsze zakątki naszego globu nie są nam obce. Niejednokrotnie eksplorowaliśmy rejony Syberii zachodniej i środkowej oraz rejony Mongolii i Pustyni Gobi, a także te bliższe tajemnicze i dzikie Karpaty. Posiadamy wiedzę na temat oferowanego sprzętu i produktów w naszym sklepie.Osoby zainteresowane mogą odwiedzić nas w sklepie stacjonarnym usytuowanym w Rzeszowie przy ul. Jagiellońskiej 37 lub dokonać zakupów poprzez nasz sklep internetowy pod adresem www.elbrus.com.pl

Elbrus_logo

Zipline

Zipline to firma zajmująca się budową parków linowych oraz długich zjazdów tyrolskich. Wśród swoich realizacji ma instalację najdłuższej tyrolki w Polsce (500m) nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Zapraszamy wszystkich amatorów mocnych emocji.

zipline

Świat Zieleni

Nasza firma oferuje pełen zakres kompleksowych usług ogrodniczych związanych z pielęgnacją terenów zielonych i projektowaniem. Z pewnością będziesz usatysfakcjonowany rozwiązaniami które nasza firma przedstawi tobie. Jesteśmy do twojej dyspozycji, pomożemy spełnić marzenia i wizje pięknego ogrodu. Realizacje pięknego ogrodu przeprowadzimy w błyskawicznym tempie. Wszystko dzięki pracy naszych specjalistów oraz szerokiemu wyposażeniu technicznym.

swiat zieleniGet Passion

Głównym celem naszej działalności jest dostarczenie dzieciom, młodzieży i dorosłym pasji oraz pomoc w jej rozwijaniu. Nadanie nowego sensu ich życiu, pomoc w jego odnalezieniu oraz w przynoszącym korzyści działaniu, dążącemu do realizacji wyznaczonych celów. Jest nim również zapewnienie możliwości miłego, kreatywnego i zdrowego (z punktu widzenia zdrowia fizycznego i psychicznego) spędzenia wolnego czasu.

 Jesteśmy nastawieni na integrację młodych ludzi a co za tym idzie, nauczenie ich pracy w grupie, a wiec czynności niezwykle ważnych podczas przyszłej pracy zawodowej. Pragniemy w ciekawy i przystępny sposób wpajać uniwersalne wartości.

Za inne cele można uznać dążenie do kształtowania poczucia odpowiedzialności i wzajemnego szacunku. Kształtowanie osób kreatywnych, aktywnych i odnoszących sukcesy. Wspieranie utalentowanych również w sferze promocyjnej, pomagając im pokazać się szerszemu gronowi odbiorców.

 Get Passion nie jest szkołą tańca ale zbiorem różnych usług kierowanych do młodych ludzi. Nasza ekipa to tancerze, graficy komputerowi, pedagodzy i doradcy zawodowi.

 Nasi przyjaciele to pasjonaci zarabiający na życie właśnie dzięki swoim zamiłowaniom. Są to, m.in. tancerze, artyści, muzycy, instruktorzy wspinaczki skałkowej, żeglarze, wspinacze wysokogórscy.

 Uważamy że człowiek jest średnią arytmetyczną osób, z którymi przebywa najczęściej, dlatego też w naszym gronie nie ma osób marnujących swoje życie!

Kochamy aktywnie spędzać wolny czas tańcząc, tworząc, żeglując czy wspinając się wysokogórsko lub ściankowo. 

Ogólnie rzecz biorąc jesteśmy pasjonatami z wielką chęcią wszczepiania i rozwijania pasji u młodych ludzi.

get

Zobacz szczegółowe informacje o zawodach.
banerek

Sponsor główny:

Decathlon_Rzeszow_haslo

Zawody wspierają:

baner_sponsorzy_big_AMWP