Sklepy wspinaczkowe w Rzeszowie i okolicach

„A gdzie w Rzeszowie kupię buty wspinaczkowe?”
Takie właśnie pytanie można bardzo często usłyszeć na ścianie wspinaczkowej. Postarajmy się zebrać w tym miejscu sklepy wspinaczkowe, w których warto szukać sprzętu wspinaczkowego w Rzeszowie i okolicach.

Na wstępie należy zaznaczyć, że wybór sprzętu wspinaczkowego w Rzeszowie jest średni. O ile sklepów ze sprzętem i odzieżą outdoorową jest kilka i problemu z zakupem kurtki mieć nie będziecie, tak sklepów oferujących akcesoria stricte wspinaczkowe jest mało. Znajdziecie tu jednak kilka miejsc wartych odwiedzenia.

 • AFMA Sklep Sportowo-Wędkarsko-Żeglarski – najpopularniejszy sklep dla wspinaczy w Rzeszowie. Jeśli szukasz butów wspinaczkowych, uprzęży czy pozostałego sprzętu wspinaczkowego, pierwsze kroku skieruj właśnie tu.
  Adres:
  ul. Langiewicza 30, Rzeszów
  tel. 17 856 59 15
  strona sklepu
 • GIBSPORT – sklep, który przez lata wpisał się w rzeszowski krajobraz. Wybór sprzętu turystycznego dosyć pokaźny. Wspinaczkowego nieco mniejszy, ale można tu zaglądnąć.
  Adres:
  ul. Adama Mickiewicza 8, Rzeszów
  +48 17 853 51 24
  strona sklepu
 • Salewa Mountain Shop Rzeszów – nowość na rzeszowskim rynku. Sprzęt Salewy i Dynafita.
  Adres:
  C.H. Rejtan
  al. Tadeusza Rejtana 53, Rzeszów
  tel. 17 / 85 00 330
  info@salewasklep.pl
  strona sklepu
 • Rzeszowska Kuźnia Szpeju – inicjatywa kuźni szpeju produkującej sprzęt do wspinaczki głównie zimowej: ostrza do dziabek (zamienniki), zęby do raków, haki jedynki, skyhooki, igły do traw itp. Pełna oferta, informacja o sposobie zamawiania i kontakt na stronie kuźni.
  strona kuźni
 • Sklep Włóczykija – mieszczący się w Łańcucie zajmuje się sprzedażą map, przewodników, literatury podróżniczej i globusów, a także sprzętu turystycznego i wspinaczkowego, odzieży oraz innych artykułów potrzebnych w podróży. Pomaga także w przygotowaniu tak bliskich wycieczek, jak i dalekich ekspedycji.
  jadwiga.miszkiewicz[at]sklepwloczykija.pl
  strona sklepu
 • Elbrus sklep górski – nowość na Rzeszowskim rynku. Niewielki sklep zobaczymy co z niego wyrośnie.
  Adres:
  Ulica Jagielońska 37
  +48 669522200
  strona sklepu

Co jeśli nie znajdziecie tego czego szukacie? Pewnie czeka was wycieczka do Krakowa. Tam zarówno ilość jak i jakość sklepów wspinaczkowych jest już znaczna. Inną opcją są zakupy w Internecie. To jednak opcja tylko wtedy gdy danego produktu nie musimy mierzyć.

Staraliśmy się zebrać wszystkie sklepy wspinaczkowe w Rzeszowie i okolicach. Jeśli pominęliśmy jakieś miejsce warte uwagi powiadom nas. Jeżeli jesteś właścicielem sklepu i chcesz zamieścić w serwisie reklamę także prosimy o kontakt.