Projekty RKW w budżecie obywatelskim 2020

Już od 30.08.2019 będziecie mogli oddać swój głos na inicjatywę zgłoszoną przez Rzeszowski Klub Wysokogórski w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego. Projekt obejmuje budowę plenerowej ścianki boulderowej oraz organizację Festiwalu Wspinaczkowego.

Członkowie RKW złożyli do Urzędu Miasta Rzeszowa swoją propozycję realizacji zadania w ramach projektu z Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 r. Tytuł zadania to „Ścianka wspinaczkowa w plenerze”. Według koncepcji miałby to być wolnostojący kamień boulderowy zlokalizowany na Bulwarach. Może być to świetna okazja do zintegrowania się z ekipą ze Street Workout Rzeszów . A zresztą zobaczcie mapkę oraz przykładową wizualizację.

Kolejną propozycją która także zakwalifikowała się do głosowania jest propozycję realizacji zadania pt. „Rzeszowski Festiwal Wspinaczkowy”. W harmonogramie imprezy znajdują się zawody, prelekcje, pokazy filmów oraz warsztaty wspinaczkowe.Więcej szczegółów na: https://www.facebook.com/rkwklub, http://bip.erzeszow.pl/konsultacje-spoleczne/rzeszowski-budzet-obywatelski/na-2020-r.