Podkarpacie – rekomenduje Łukasz Dudek. Wakacyjna promocja!

W związku z tym, że właśnie rozpoczęły się wakacje zachęcam do odwiedzenia rejonów południowo-wschodniej Polski, czyli w podkarpackie piaskowce. Od pewnego czasu wierny Podkarpaciu jest Łukasz Dudek, który nie tylko powtórzył większość tamtejszych dróg, ale wytyczył też kilka swoich linii na czele z Midway VI.7. Poprosiłem Łukasza o kilka słów rekomendacji dla moich rodzinnych rejonów. Oto co napisał:

„Dzięki szczęśliwemu przypadkowi Podkarpackie piaskowce stały się dla mnie znakomitą i regularną alternatywą dla rodzimej Jury. I choć z Częstochowy – gdzie mieszkam – do Czarnorzek jest 300 kilometrów to zawsze jadę na Podkarpacie z wielką przyjemnością. Wspinanie tam daje możliwość poczucia prawdziwego tarcia skały na dodatek przy komfortowej asekuracji. Wiele tamtejszych dróg to absolutne klasyki w skali całego kraju! Szczerze rekomenduję!”dud przewodnik

Łukasz Dudek

Do odwiedzenia Podkarpacia przyda Wam się przewodnik wspinaczkowy, który wydałem w zeszłym roku. Od tej pory każdy kto zamówi przewodnik na stronie www.sport2b.pl i poda hasło „Łukasz Dudek” może skorzystać z promocyjnej ceny 29,50 zł (zamiast 39,50 zł) – wliczone koszty wysyłki poleconej.

Serdecznie zapraszam – budżet przyda się na nowe obicia, także na Jurze.

Jacek Trzemżalski