OCÚN Testing Tour w Rzeszowie – odwołany

16 ścianek wspinaczkowych i 7 modeli butów Ocun. To może oznaczać tylko jedno – Ocun Testing Tour 2021, czyli największa trasa testowa w Polsce! 23 lutego widzimy się w Rzeszowie.

Aktualizacja

Uwaga: Niestety zmuszeni jesteśmy odwołać trasę testową butów wspinaczkowych Ocun Testing Tour 2021. Jest to informacja przykra również dla nas, lecz konieczna z powodu zmieniających się obostrzeń związanych z sytuacją epidemiczną, która ogranicza działalność ścianek. Mamy nadzieję, że zobaczymy się w przyszłym roku z nową energią, w bardziej sprzyjających okolicznościach. Do zobaczenia!

Żródło: wspinanie.pl

Na uczestników czekają nowości na 2021 rok – boulderowy Bullit i precyzyjny Havoc. Możesz wypróbować je zanim trafią do sklepów! Do składu dołączył również Nitro, zaprojektowany do rozwiązywania najtrudniejszych boulderowych problemów. Przetestować będzie można także znane i lubiane Ozone Plus (szersze), idealne na wielowyciągowe drogi Jett lub stworzone dla początkujących Crest oraz Strike.

Jak co roku nasi specjaliści doradzą i pomogą wybrać odpowiedni model i rozmiar. A na jednym nie musi się kończyć! Możesz przetestować kilka, całkowicie za darmo. Wszystkie buty będą odpowiednio dezynfekowane przez naszą ekipę (w maseczkach).

Prosimy o śledzenie informacji na temat aktualnej sytuacji, która może rozwijać się dość dynamicznie. Będziemy trzymać rękę na pulsie i informować o ewentualnych zmianach.

Termin: 23 lutego 2021 (wtorek); godz. 15:00 – 21:00

Miejsce: Centrum Wspinaczkowe Flywall; ul. Lucjana Siemieńskiego 14, 35-203 Rzeszów

źrodło: 8a.pl