IV Mityng Wspinaczkowy ku pamięci Grega i Janka

W imieniu Rzeszowskiego Klubu Wysokogórskiego zapraszamy wszystkich na czwartą już edycję memoriału Grześka Pacuty i Janka Sikory.  Spotkanie odbedzie się 19 września 2015 r. (sobota) o godzinie 10:00 na Kamieńcu.

W razie niepogody termin może ulec zmianie. Szczegóły i regulamin już wkrótce.

VI memoriał

 

grzegorz_pacuta Chyba każdy, kto wspinał się od jakiegoś czasu na Podkarpaciu znał „Grega„. Zawsze można było na niego liczyć – jako partnera od liny i towarzysza wyjazdów… Jeździł z nami na wielu zagranicznych wyjazdów (Sycylia, Sardynia, Sperlonga, Calanki, Adlitzgraben, i wiele innych.). Dobry duch wyjazdów … Jeśli nie miałeś topo lub mapy mogłeś mieć pewność, że Grzesiek zawsze miał …

 

janek_sikora Janek – postać nietuzinkowa, naładowana pozytywną energią i zawsze uśmiechnięta. Podejmując się nowych wyzwań zawsze dawał z siebie 200%. Tak było ze wspinaniem, nurkowaniem i przyjaciółmi! Wspinaczkowo – zawsze na wysokim poziomie (no, może poza okresem Juwenaliów ;) Nurkowo – po krótkich treningach prawie wskoczył na podium Mistrzostw Polski. Legendarne już hasło przewodnie: „wypuść nogi niech odpoczną!”

Aktualizacja: 8.09.2015

Szczegółowy harmonogram zawodów.

Regulamin Zawodów – RKW (pdf).