9. Podkarpacki Kalejdoskop Podróżniczy

Już  w najbliższy weekend 3-5 listopada odbędzie się 9. edycja Podkarpackiego Kalejdoskopu Podróżniczego.

Podobnie jak przed rokiem rozpoczniemy program piątkiem w Wojewódzkim Domu Kultury, by na sobotę i niedzielę przenieść się do Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie.

Podobnie, jak od samego początku Kalejdoskopu, także w tym roku odbędą się bezpłatne bloki szkolne dla młodzieży z rzeszowskich i podkarpackich szkół ponadpodstawowych. Projekt ten od kilku lat realizujemy w gościnnych prograch i we współpracy z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania i przy wydatnej pomocy Instytutu Badań nad Cywilizacjami tej Uczelni.

A więc rezerwujcie weekend, bo na pewno uda nam się ponownie wiele razy Was zaskoczyć, a nasi Goście – w tym m.in. Olek Doba, Ewa Wachowicz, Janusz Majer czy Marek Arcimowicz – zainspirują do wyjścia z domu i ruszenia w podróż!

Szczególnie interesujące z punktu widzenia wspinaczy będzie projekcja filmu „Mama” w reżyserii Wojciecha Kozakiewicza, którego bohaterką jest Kinga Ociepka-Grzegulska. Kolejny wspinaczkowy akcent to sobotnie spotkanie z Januszem Majerem – K2 dla Polaków zimą!

Program Festiwalu: https://goo.gl/reUhwP
Bilety on-line: https://goo.gl/iAvfs9

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie PRO-TUR.