Wyniki XI edycji BoulderRes 2016

XI edycja BoulderRes 2016 za nami. Zapraszamy do zapoznania sie z pełnymi wynikami.

Wyniki eliminacji

ELIMINACJE KOBIET
Miejsce Imię Nazwisko Klub Miasto Bonus Top Suma
1 Daria Brylova KS KORONA, heartbeat, EB Krakow 18 18 54
2 Gosia Rudzińska KW Kotłownia Lublin 16 15 46
3 Ewa Załuska UKA Warszawa 15 15 45
4 Natalka Vasylenko Extrem Lwow 17 13 43
4 Paulina Kalandyk RKW, Bloco, Evolv Rzeszów 15 14 43
6 Joanna Oleksiuk KWW, Crux Warszawa/Lbn 14 13 40
6 Monika Prokopiuk Pol-Inowex Skarpa Lublin Lublin 14 13 40
8 Milena Poniewozik Pol-Inowex Skarpa Lublin Lublin 12 12 36
9 Zofia Bernasik – Smagała Avatar Kraków 12 11 34
9 Dominika Sołtys Boska Godzilla Team Kielce 12 11 34
11 Dominika Bryła Boska Godzilla Team Kielce 12 10 32
12 Oksana Kovalchuk Lviv 11 9 29
13 Barbara Irzeńska Rkw Rzeszów 10 8 26
13 Klaudia Kwolek Boguchwała 12 7 26
15 Anna Wilk Boguchwała 12 7 26
16 Anna Balicka Rzeszowski Klub Wysokogórski Rzeszów 11 7 25
17 Martyna Kuriga Warszawa 9 6 21
18 Patrycja Chudziak Pol-Inowex Skarpa Lublin Lublin 8 6 20
18 Agnieszka Fabijańska UKA Warszawa 10 5 20
20 Mariya Ishchuk Lviv 6 5 16
21 Ewa Burda Klama Kraków 7 4 15
22 Anna Zięba Rzeszów 8 3 14
22 Joanna Kowalska Stalowa Wola 8 3 14
22 Iwona Partyka 8 3 14
25 Maria Hejnosz 5 4 13
25 Weronika Kozaczewska Sekcja Bronisława Warszawa 7 3 13
27 Magda Budzoń Kraków 6 3 12
28 Emilia Borcz Brzesko 6 1 8
29 Dominika Zaforemska Rzeszow 4 4
29 Izabela Ziemianska Rzeszów 4 4
31 Aleksandra Osiniak Rzeszów 0
32 Jagoda Oleksiuk Lublin 0

Do finału awansowało najlepszych 5 zawodniczek.

ELIMINACJE MĘŻCZYZN
Miejsce Imię Nazwisko Klub Miasto Bonus Top Suma
1 Zbyszek Bardel Baltoro RZ / B-B 20 20 60
1 Adrian Chmiała KS Korona Kraków Kraków 20 20 60
1 Grzegorz Karolak Bloco / SEB Warszawa 20 20 60
4 Paweł Grochowalski Avatar Kraków 20 19 58
4 Jakub Ginszt Kotłownia Lublin Lublin 20 19 58
6 Konrad Janek Lublin 19 19 57
6 Milos Nemy Presov 19 19 57
6 Jacek Matuszek CW Avatar/Salewa Kraków 19 19 57
6 Michał Ginszt SCT/ KW Kotłownia Lublin 19 19 57
6 Piotr Kazubski UKA Warszawa 19 19 57
6 szczepan podolec RKW Rzeszów 19 19 57
12 Vitalii Vozniak Lviv 19 17 53
13 Ziemowit Rachwał Avatar Krakó 17 17 51
14 Adam Nowak RKW Rzeszów 17 15 47
14 Michał Pietrucha Klub Spinaczy Baranowka Nosowka 17 15 47
14 Tomasz Juszczyk RKW Jasło 17 15 47
17 Dawid Czub KW Nowy Sącz Nowy Sącz 16 15 46
18 Adam Zawadzki - Sanok 19 13 45
19 Artur Jagusztyn RKW Rzeszów 16 14 44
19 Mirosław Farajewicz Kraków 16 14 44
19 Tomasz Rumianowski KWW, Crux Warszawa 16 14 44
22 Łukasz Filipiak Avatar Kraków 15 14 43
23 Kamil Tyza Stalowa Wola 14 13 40
23 Marceli Grabowicz Sekcja Bronisława Warszawa 14 13 40
25 Karol Krajnik Kraków 13 13 39
25 Andrzej Seroka Wawa 15 12 39
27 Tomasz Cygnarowicz Boulder-Zone Nowy Sącz 17 10 37
27 Gonzalo Garcia Garay Club Montanero de Murcia Murcia 13 12 37
29 BOHDAN KALYNOVSKYI Krakow 16 10 36
30 Michał Mrozik Lubelskie Centrum Wspinaczkowe Lublin 14 10 34
30 Oskar Głąbiński Kraków 12 11 34
32 Yuriy Kovalchuk Lviv 11 11 33
32 Rafał Karpiński PADlina :) Stalowa Wola 11 11 33
32 Marcin Szymkowski KW Kraków Kraków 11 11 33
35 Piotr Duszczenko KW Kotłownia Rzeszów/Lublin 13 9 31
36 Daniel Łączewski Lublin 12 9 30
36 Hubert Kulpa Kraków /Stalowa Wola 10 10 30
38 Wojciech Kołodziej Rzeszów 13 8 29
38 Filip Głogowski Rzeszów 13 8 29
38 Dominik Jarmułowicz Sekcja Bronisława Warszawa 11 9 29
41 Karol Jastrzębski Avatar Kraków 12 8 28
42 Tomasz Ostasz RKW Rzeszów 11 8 27
42 Krzysiek Stępień RKW Rzeszów 11 8 27
42 Karol Macak Kosice 11 8 27
45 Łukasz Magoń - Rzeszów 12 7 26
45 Jakub Stec Baltoro Rzeszów 10 8 26
47 Jakub Wierzbanowski Kraków 9 8 25
47 Jakub Kasprzyk Warszawa 11 7 25
47 Jacek Jastrzębski Avatar Kraków 9 8 25
50 Łukasz Mężyk Rzeszów 12 6 24
50 Marcin Baranowski Stalowa Wola 8 8 24
50 Patryk Pilch Hucisko Nienadowskie 10 7 24
53 Andrzej Kaperek Borzęta 9 7 23
54 Tomasz Motyka Rzeszów 8 7 22
54 Jakub Stec RKW Poręby Kupieńskie 8 7 22
54 Mateusz Kornecki Kraków 8 7 22
54 Michał Wilusz Skarpa Lublin 8 7 22
58 Oleg Mochurad Flowers of Pogulyanka Lviv 7 7 21
58 Piotr Michalak RKW Dynów 7 7 21
60 Adam Stręk Kraków 8 6 20
60 Mateusz Jopek Rzeszów 10 5 20
62 Zbigniew Mazur 7 6 19
62 Dominik Cisło Jasionka 7 6 19
62 Łukasz Leszko ziggi trenuje Puławy 7 6 19
62 Piotr Pióro Kraków 7 6 19
62 Bartosz Walesiak Bloco Warszawa 7 6 19
62 Bartosz Łuksik RKW Rzeszów 7 6 19
68 Wojciech Listoś Bełżyce 6 6 18
68 Mateusz Hejnosz 6 6 18
68 Jarosław Burda Klama Kraków 6 6 18
68 Tomasz Nosal JKS Jarowa Rzeszow 6 6 18
68 Mateusz Kowina Kraków 6 6 18
73 Florian Nowakowski Klub Spinaczy Baranowka Rzeszów 7 5 17
73 Paweł Kapica Kotłownia Lublin 7 5 17
75 Marcin Tomala Podkarpacka Szkoła KRAV MAGA Rzeszów 6 5 16
75 Krzysztof Szabla Nowy Sącz 8 4 16
77 Constantine Tulchinsky Kvity Pogulanky – boulder school Ukraine, Lviv 5 5 15
78 Paweł Pipała RKW Dębica/Rzeszów 6 4 14
78 Maciej Całka Krzesów 6 4 14
80 Michał Kordoń Rkw Rzeszów 5 4 13
80 Paweł Krupa Rzeszów 5 4 13
80 Mateusz Szpak RKW Skołyszyn 5 4 13
80 Piotrek Łojowski Kraków /Stalowa Wola 7 3 13
84 Karol Mazur Rzeszów 4 4 12
85 Paweł Baran Głogów Małopolski 5 3 11
85 Piotr Wiliński Pol-Inowex Skarpa Lublin Lublin 5 3 11
87 Maciej Bedrejczuk KWW Rzeszów 4 3 10
87 Jacek Mazur 4 3 10
89 Jakub Sadrakuła Rzeszowski Klub Wysokogórski Rzeszów 5 2 9
90 Piotr Sołtys KW Boguchwała Boguchwała 0
91 Edward Twardowski RKW Rzeszow 0
92 Dominik Winczura RKW Rzeszów 0
93 Mariusz Krupa Rzeszów 0
94 Karol Denis Pol-Inowex Skarpa Lublin Lublin 0
95 Krzysztof Kołodziej Stalowa Wola 0
96 Mateusz Prokop Rzeszów 0
97 David Zavacky Stara Lubovna 0
98 Mateusz Charycki KW Kotłownia Lublin 0
99 Maciek Gajewski KW Kotłownia Lublin 0
100 Marcin Grabarczyk 0
101 Paweł Olejnik Starościn -kolonia 5a 0

Do finału awansowało najlepszych 5 zawodników.
Wyniki finałów

FINAŁY KOBIET
Miejsce Imię Nazwisko Klub Miasto Bonus Próba bonus Top Próba top
1 Daria Brylova KS KORONA, heartbeat, EB Krakow 4 8 4 8
2 Gosia Rudzińska KW Kotłownia Lublin 3 7 2 5
3 Paulina Kalandyk RKW, Bloco, Evolv Rzeszów 4 11 2 6
4 Ewa Załuska UKA Warszawa 4 11 2 8
5 Natalka Vasylenko Extrem Lwow 4 6 1 1
FINAŁY MĘŻCZYZN
Miejsce Imię Nazwisko Klub Miasto Bonus Próba bonus Top Próba top
1 Adrian Chmiała KS Korona Kraków Kraków 2 2 2 2
2 Paweł Grochowalski Avatar Kraków 2 2 2 3
2 Jakub Ginszt Kotłownia Lublin Lublin 2 2 2 3
4 Grzegorz Karolak Bloco / SEB Warszawa 4 10 2 4
5 Zbyszek Bardel Baltoro RZ / B-B 2 2 1 1

Zobacz szczegółowe informacje o zawodach

wyniki nadesłane przez organizatora