Wyniki piątej edycji III Rzeszowskiej Ligi Boulderowej

W zeszłym tygodniu odbyła się przedostatnia w tym sezonie edycja III Rzeszowskiej Ligi Boulderowej! Tym razem za przebieg boulderów odpowiadał Mati i Basia.

Podobno plan był taki żeby ułożyć bouldery na tyle łatwe żeby większość miała naprawdę sporo do zrobienia a silniejsi trudności znajdą sobie sami. Myślę że plan się powiódł nawet lepiej niż zakładano, okazało się że do grona silniejszych można zaliczyć chyba tylko Krzyśka, reszta zjadła zęby na zielonym problemie w dachu.

Dosyć zastanawiający jest bardzo niewielki udział kobiet w tej edycji ligi, czyżby część startujących osób zapomniała oddać karty startowe? Mamy nadzieję że następnym razem wszyscy startujący pochwalą się swoimi wynikami! Pamiętajcie im więcej osób oddaje karty tym większa jest chęć do przygotowywania problemów na kolejne edycje.

Wyniki piątej rundy - kobiety
lp. imię nazwisko T B
1 Anna Wilk 16 18
2 Anna Balicka 16 17
2 Klaudia Kwolek 16 17
4 Karolina Szkoła 13 15
5 Katarzyna Dec 12 13
6 Anna Zięba 7 10
7 Kasia Pilecka 3 7
Wyniki piątej rundy - mężczyźni
Lp. imię nazwisko T B
1 Krzysiek Szalacha 20 20
2 Zbyszek Bardel 19 20
2 Michał Pietrucha 19 20
2 Tomasz Juszczyk 19 20
5 Witek Mikulski 19 19
5 Szczepan Podolec 19 19
5 Adam Nowak 19 19
5 Tomasz Motyka 19 19
5 Artur Jagusztyn 19 19
5 Kamil Tyza 19 19
11 Wojciech Kołodziej 18 19
11 Łukasz Magoń 18 19
11 Bogusław Gałuszka 18 19
11 Maksymilian Mikłasz 18 19
11 Jacek Smoroński 18 19
16 Maciej Czyż 18 18
16 Przemysław Szewc 18 18
16 Łukasz Stachurski 18 18
16 Zbigniew Mazur 18 18
16 Bartosz Łuksik 18 18
16 Grzegorz Rychlec 18 18
16 Mateusz Jopek 18 18
16 Florian Nowakowski 18 18
16 Szymon Rymut 18 18
16 Jakub Stec Kobi 18 18
16 Tomasz Ostasz 18 18
27 Jakub Sadrakuła 17 18
27 Marcin Dudek 17 18
29 Łukasz Pilch 17 17
30 Konrad Forystek 16 18
30 Paweł Stach 16 18
32 Kamil Burak 16 16
32 Jan Mondzelewski 16 16
34 Piotr Sołtys 15 18
35 Bartosz Jan Wolak 15 16
36 Marcin Magierski 15 15
36 Paweł Krupa 15 15
36 Paweł Baran 15 15
39 Rafał Wierciński 14 15
40 Szymon Gurak 13 15
41 Michał Kordoń 11 14
42 Paweł Pipała 11 13
42 Karol Galej 11 13
44 Mateusz Staniak 11 11
45 Daniel Jakubowski 8 11
46 Ryszard Jarecki 8 10
47 Artur Behler 8 8
47 Aleksander Helman 8 8
49 Jakub Mączka 7 11
49 Mateusz Mączka 7 11
51 Paweł Kopeć 3 5
Klasyfikacja generalna III Rzeszowskiej Ligi Boulderowej - kobiety
Lp. imię nazwisko I T I B II T II B III T III B IV T IV B V T V B T B
1 Anna Balicka 9 12 11 13 14 17 10 13 16 17 60 72
1 Klaudia Kwolek 9 13 11 14 13 16 11 12 16 17 60 72
3 Karolina Szkoła 7 10 9 11 14 17 9 11 13 15 52 64
4 Anna Wilk 10 11 13 17 9 12 16 18 48 58
5 Barbara Irzeńska 9 12 10 14 12 16 10 12 41 54
6 Anna Zięba 7 9 6 8 9 11 4 4 7 10 33 42
7 Katarzyna Dec 3 5 8 9 9 9 12 13 32 36
8 Ola Osiniak 8 12 8 14 9 11 25 37
8 Kasia Pilecka 5 8 8 9 9 13 0 0 3 7 25 37
10 Dominika Bojdo 4 6 5 7 7 8 16 21
11 Ewelina Kruczek 7 8 8 9 15 17
12 Adrianna Smoleń 6 8 8 9 14 17
13 Ewa Płaza 4 6 7 7 11 13
14 Karolina Burda 4 4 6 8 10 12
15 Małgorzata Banach-Helman 5 6 5 6
15 Gabriela Gębarzewska 5 6 5 6
17 Aleksandra Szredzka 1 5 1 5 2 5 4 15
18 Pola Styś 2 4 2 5 4 9
19 Aga Hnatio 4 4 4 4
20 Agata Mondzelewska 1 4 1 4
21 Ewelina Wraga 1 1 1 1
22 Jola Trybulec 2 0 2
Klasyfikacja generalna III Rzeszowskiej Ligi Boulderowej - meżczyzn
Lp. imię nazwisko I T I B II T II B III T III B IV T IV B V T V B T B
1 Zbyszek Bardel 18 18 18 19 19 20 19 20 19 20 94 96
2 Michał Pietrucha 15 16 18 19 18 20 19 19 19 20 89 94
3 Tomasz Juszczyk 15 17 17 19 17 20 18 19 19 20 86 95
4 Witek Mikulski 14 16 16 18 17 20 18 18 19 19 84 91
5 Krzysiek Szalacha 20 20 20 20 20 20 20 20 80 80
6 Wojciech Kołodziej 11 16 16 18 17 20 12 16 18 19 74 89
7 Szczepan Podolec 18 19 18 19 19 20 19 19 74 77
8 Adam Nowak 17 17 17 19 19 19 19 19 72 74
9 Tomasz Motyka 10 15 15 16 14 18 13 17 19 19 71 85
10 Łukasz Magoń 10 15 15 16 14 19 13 16 18 19 70 85
11 Jakub Sadrakuła 10 13 13 15 13 17 14 16 17 18 67 79
12 Maciej Czyż 9 12 10 13 15 20 12 17 18 18 64 80
13 Bogusław Gałuszka 9 12 12 14 14 17 11 15 18 19 64 77
14 Przemysław Szewc 8 8 11 13 14 17 12 13 18 18 63 69
15 Marcin Dudek 9 13 12 15 13 16 11 15 17 18 62 77
16 Łukasz Stachurski 8 9 12 14 14 18 10 12 18 18 62 71
17 Zbigniew Mazur 7 8 9 12 12 16 12 13 18 18 58 67
18 Bartosz Łuksik 10 15 13 16 14 18 18 18 55 67
19 Grzegorz Rychlec 11 13 15 19 11 15 18 18 55 65
20 Mateusz Jopek 6 7 10 11 11 13 10 11 18 18 55 60
21 Florian Nowakowski 10 16 14 18 12 15 18 18 54 67
22 Szymon Rymut 13 15 10 6 13 16 18 18 54 55
23 Bartosz Stec 12 16 13 15 15 16 12 16 52 63
24 Artur Jagusztyn 15 16 18 20 19 19 52 55
25 Maksymilian Mikłasz 10 12 12 18 11 14 18 19 51 63
26 Marcin Magierski 8 8 7 7 11 13 9 10 15 15 50 53
27 Kamil Tyza 13 16 16 19 19 19 48 54
28 Kamil Burak 7 9 12 16 10 12 16 16 45 53
29 Jan Mondzelewski 9 11 11 12 8 10 16 16 44 49
30 Michał Kordoń 9 14 13 19 9 12 11 14 42 59
31 Jakub Stec Kobi 10 13 14 19 18 18 42 50
32 Daniel Jakubowski 7 8 8 9 8 11 9 10 8 11 40 49
33 Krzysztof Stępień 9 13 15 16 14 19 1 1 39 49
34 Jacek Smoroński 9 13 12 16 18 19 39 48
35 Łukasz Pilch 10 14 10 12 17 17 37 43
36 Paweł Krupa 5 5 7 9 10 12 15 15 37 41
37 Piotr Sołtys 1 1 10 11 10 10 15 18 36 40
38 Ryszard Jarecki 7 7 8 12 2 5 10 11 8 10 35 45
39 Szymon Gurak 7 7 5 8 9 9 13 15 34 39
40 Paweł Pipała 13 19 9 11 11 13 33 43
41 Jakub Mączka 5 6 7 10 5 6 9 9 7 11 33 42
42 Paweł Baran 8 8 10 13 15 15 33 36
43 Mateusz Mączka 6 8 7 9 5 9 7 9 7 11 32 46
44 Karol Galej 11 11 10 11 11 13 32 35
45 Artur Behler 6 7 7 7 9 9 8 8 30 31
46 Tomasz Ostasz 11 14 18 18 29 32
47 Filip Głogowski 12 16 16 18 28 34
48 Aleksander Helman 6 7 5 7 9 9 8 8 28 31
49 Tomek Nosal 7 11 9 12 9 9 25 32
50 Łukasz Palkij 10 12 13 17 23 29
51 Konrad Forystek 7 10 16 18 23 28
52 Mateusz Szpak 11 15 11 12 22 27
53 Grzegorz Kudłacz 10 10 12 16 22 26
54 Dominik Winczura 8 11 10 12 18 23
55 Paweł Stach 16 18 16 18
56 Bartosz Jan Wolak 15 16 15 16
57 Rafał Wierciński 14 15 14 15
58 Kacper Młodożeniec 5 6 8 8 13 14
59 Karol Mazur 12 13 12 13
60 Mateusz Staniak 11 11 11 11
61 Leszek Bedrejczuk 10 15 10 15
61 Wojtek Kocur 10 15 10 15
61 Edi Twardowski 10 15 10 15
64 Jakub Cyrnek 10 13 10 13
64 Paweł Kopeć 7 8 3 5 10 13
66 Michał Osiniak 10 12 10 12
67 Andrzej Smoleń 10 11 10 11
68 Przemek Mytych 10 10 10 10
69 Kamil Doniak ?? 9 13 9 13
70 Krzysiek Stajewski 7 7 7 7
71 Patryk Łakomy 6 7 6 7
72 Artur Ruszała 6 6 6 6
73 Tymoteusz Jakubowski 3 4 2 3 5 7
74 Tymoteusz Burat ? 5 5 5 5
75 Maciej Gruba 4 7 4 7
76 Przemysław Misiąg 4 5 4 5
77 Jakub Kiełbowicz 3 4 3 4
78 Łukasz Chrapek 2 3 2 3

 

Zdjęcia autorstwa Artura Jagusztyna

Żródło: rkw.org.pl