Wyniki CLIP’N’CLIMB

Poniżej publikujemy wyniki rywalizacji podczas towarzyskich zawodów wspinaczkowych Clip’n’climb dla dzieci i dorosłych. Gratulujemy wszystkim i dziękujemy za liczne uczestnictwo.

SKRZAT - kobiety
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO KLUB SUMA.
1 Paulina Gil KS Progress 73
SKRZAT - mężczyźni
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO KLUB SUMA.
1 Leon Krempa GTW Akademia Wspinania 72
2 Feliks Pietrzyk-Łojas Rzeszowski Klub Wysokogórski 42
3 Mikołaj Paszek 21
KRASNAL - kobiety
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO KLUB SUMA.
1 Emilia Migacz KS Progress 111
2 Emilia Nowak RKW 83
3 Kornelia Wójtowicz In Rock 75
4 Martyna Potwora FlyWall – centrum wspinaczkowe 70
5 Emilia Pietnoczka 69
5 Oliwia Wójtowicz In Rock 69
7 Małgorzata Szmyd 66
8 Agnieszka Michalak Skarpa 64
9 Ola Podolec Vbloc flywall 57
KRASANAL - mężczyźni
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO KLUB SUMA.
1 Ignacy Sucharzewski Skarpa Bytom 85
2 Kruczek Szymon 81
3 Tymon Kozłowski Szkoła wspinania In Rock 75
4 Tytus Pietrzyk-Łojas Rzeszowski Klub Wysokogórski 73
5 Adam Kadyjewski AZS Politechnika Rzeszowska 69
DZIECI - kobiety
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO KLUB SUMA.
1 Emilia Gil 156
2 Malgorzata Zacharska Skarpa Bytom 132
3 Zuzanna Sygulska 125
4 Bianka Budzewska Tata ;) 117
5 Yelyzaveta Strykhar Skarpa 76
DZIECI - mężczyźni
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO KLUB SUMA.
1 Antoni Gut Skarpa Bytom 122
2 Piotr Kijowski RKW Rzeszów 85
3 Fabian Filip Klub Wspinaczka Wysokogórska 71
4 Piotr Madej 0
MŁODZIK - kobiety
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO KLUB SUMA.
1 Zosia Dobrzańska Skarpa Bytom 181
2 Natasza Borszcz Skarpa Bytom 171
3 Amelia Cesarz KS Bytom/On-Sight Team 161
4 Hanna Wrotek Skarpa Bytom 151
5 Małgorzata Płaza RKW Rzeszów 139
6 Gabrysia PIROWSKA RKW 111
7 Daria Bryginowicz Skarpa Bytom 109
Zuzanna Płonka 0
MŁODZIK - mężczyźni
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO KLUB SUMA.
1 Wojciech Zacharski Skarpa Bytom 186
2 Mateusz Michalak Skarpa 100
3 Bartosz Surowiec 99
4 Wojciech Mitera 78
Łukasz Tomczak 0
Oskar Zych 0
JUNIOR MŁODSZY - kobiety
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO KLUB SUMA.
1 Aleksandra Zacharska Skarpa Bytom 153
2 Antonina Krawczyk 72
JUNIOR MŁODSZY - mężczyźni
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO KLUB SUMA.
1 Aleksander Stec Rkw Peron Baltoro 152
JUNIOR - mężczyźni
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO KLUB SUMA.
1 Mateusz Mączka Rzeszowski Klub Wysokogórski 99
SENIOR - kobiety
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO KLUB SUMA.
1 Renata Kozłowska CW Grota 153
2 Katarzyna Frankowska AZS Politechnika Rzeszowska 147
3 Aleksandra Osiniak RKW 133
4 Tuśka Krukowska 130
5 Paulina Pietrzak 117
6 Monika Krakowiak CW Grota/Atomówki 115
7 Klaudia Stefaniuk Grota 112
8 Agata Osuch AZS Politechnika Rzeszowska 93
8 Justyna Szwajdych AZS Politechnika Rzeszowska 93
10 Karolina Kiwus AZS Politechnika Rzeszowska 75
11 Natalia Łabuńska 62
Anna Balicka rkw/azs uniwersytet rzeszowski 0
Anna Noculak FORMA 0
Elwira Szmyd 0
Katarzyna Winiarska 0
SENIOR - mężczyźni
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO KLUB SUMA.
1 Michał Pietrucha 200
2 Adam Mosiejko 190
3 Marcin Baranowski PADlina 182
4 Adam Nowak RKW 181
4 Kamil Tyza 181
4 Bartłomiej Ząbek AZS Uniwersytet Rzeszowski 181
7 Bartłomiej Guzik AZS PRz 176
8 Maciej Całka Forma Szkoła Wspinania 167
9 Bogusław Gałuszka - 165
9 Bartosz Łuksik RKW/ Peron Baltoro 165
9 Marek Podgórny CSE Sanok 165
12 Przemysław Wrona 163
13 Marcin Franczyk Be better then Mr. Stick! 161
13 Tomasz Nosal JKS Jarowa 161
15 Krzysztof Machnicki Hurtownia Spożywcza Perkoz 159
16 Maciej Grzelak AZS Politechnika Rzeszowska 153
16 Jakub Siwoń AZS Politechnika Rzeszowska 153
18 Tomasz Motyka 151
19 Konrad Kij AZS Politechnika Rzeszowska 142
19 Jakub Podolak A o tak się wspiam 142
21 Łukasz Palkij 140
22 Aleksander Siwoń AZS Politechnika Rzeszowska 138
23 Jakub Sadrakuła RKW 137
24 Michał Domka 136
25 Paweł Holski 133
25 Jakub Janiak CW Grota 133
27 Piotr Armata RKW 132
27 Krzysztof Stojecki 132
29 Paweł Pawliczak 126
30 Sebastian Swaczyna AZS Politechnika Rzeszowska 123
31 Michał Dębowski 109
32 Jakub Mączka Rzeszowski Klub Wysokogórski 90
33 Mateusz Kwaśniewicz AZS Politechnika Rzeszowska 88
34 Jakub Kamycki AZS Politechnika Rzeszowska 73
35 Patryk Kruk AZS Politechnika Rzeszowska 67
Bartłomiej Armata KW Sakwa 0
Sebastian Buda AZS Politechnika Rzeszowska 0
Łukasz Hadam 0
Piotr Konopka AZS Politechnika Rzeszowska 0
Andrzej Mikulski Skarpa Bytom 0
Mateusz Paszek UKA WARSZAWA 0
Szczepan Podolec Vbloc 0
Jacek Smoroński 0
Jakub Stec RKW 0
Mateusz Szczucki Skarpa Bytom 0
Artur Wróbel 0

SZCZEGÓŁOWE WYNIKI W FORMACIE PDF`

 


Wspierają nas:

BATHOLDS
CENTRUM SPORTU AKADEMICKIEGO POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ
FORMA SZKOŁA WSPINANIA
KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ
POLITECHNIKA RZESZOWSKA
SALEWA STORE RZESZÓW
SZKOŁA WSPINANIA CRUXWALL
T-WALL
WELD.PL – SKLEP GÓRSKI
VARAPO
zipline.pl