Wyniki BoulderRes 2015 edycja X

Zawody zawody i po zawodach. Poniżej lista wyników eliminacji i finałów BoulderRes 2015 edycja X

Wyniki eliminacji

ELIMINACJE KOBIET
lp Imie Nazwisko Bonus Top Suma
1 Daria Brylova 21 20 61 FINAŁ
1 Gosia Rudzińska 21 20 61 FINAŁ
3 Karina Mirosław 21 19 59 FINAŁ
3 Olga Niemiec 21 19 59 FINAŁ
5 Asia Oleksiuk 19 18 55 FINAŁ
5 Karolina Ośka 19 18 55 FINAŁ
7 Paulina Kalandyk 19 17 53
8 Olga Rak 19 15 49
9 Dominika Sołtys 16 15 46
10 Dominika Bryła 16 11 38
11 Barbara Irzeńska 14 11 36
12 Milena Poniewozik 13 11 35
13 Oksana Kovalchuk 13 10 33
14 Marta Staśko 11 9 29
15 Benita Siepierska 12 8 28
16 Magdalena Konaszewska 13 7 27
17 Magdalena Wyrtki 12 7 26
17 Marysia Szczepankiewicz 10 8 26
19 Sylwia Cwynar 10 7 24
20 Aleksandra Osiniak 11 6 23
21 Bożena Bator 10 6 22
22 Karolina Wiatrowska 9 6 21
22 Ewa Kilar 9 6 21
24 Anna Gąsienica-Daniel 8 6 20
24 Yulija Nikifaravets 12 4 20
24 Patrycja Chudziak 8 6 20
27 Klaudia Kwolek 9 5 19
28 Maria Hejnosz 8 4 16
28 Anna Wilk 6 5 16
30 Patrycja Krukowska 5 3 11
31 Agnieszka Cygnarowicz 3 3 9
32 Agnieszka Fabiańska - - -
ELIMINACJE MĘŻCZYZN
lp Imie Nazwisko Bonus Top Suma Czas
1 Piotr Czarnecki 21 21 63 34 minuty FINAŁ
2 Krzysiek Szalacha 21 21 63 41 minut FINAŁ
3 Mikołaj Nowotnik 21 21 63 49 minut FINAŁ
4 Szczepan Podolec 21 21 63 59 minut FINAŁ
5 Zbigniew Bardel 21 21 63 61 minut FINAŁ
6 Roman Główka 21 21 63 71 minut
6 Piotr Kazubski 21 21 63 71 minut
6 Maciek Sitarz 21 21 63 71 minut
9 Michał Łodziński 21 21 63 73 minuty
10 Bartosz Zasadny 21 21 63 75 minut
11 Roman Batsenko 21 21 63 80 minut
12 Arkadiusz Millan 21 21 63 84 minut
13 maksim Nikifaravets 21 21 63 102 minut
14 Maciej Kalita 21 21 63 104 minut
15 andrej Nikifaravets 21 21 63 105 minut
16 Siergiej Fiedotow 21 21 63 106 minut
17 Adam Karpierz 21 21 63 119 minut
18 Sebastian Maćkowiak 21 21 63
19 Mateusz Prokop 21 20 61
19 Michał Jaworski 21 20 61
21 Kamil Gomółłka 20 20 60
21 Jarek Kluf 20 20 60
23 Michał Pietrucha 21 19 59
23 Tomek Rumianowski 21 19 59
25 Mateusz Tarnowski 21 19 59
25 Pascha Boshko 21 19 59
27 Taras Pavlyshak 19 19 57
27 Maciej Słowiński 19 19 57
27 Grzegorz Rawinis 19 19 57
30 Konrad Janek 20 18 56
30 Maciek Orłowski 20 18 56
32 Hubert Kulpa 19 18 55
32 Wojtek Radzik 19 18 55
32 Paweł Porwoł 19 18 55
32 Adam Zawadzki 21 17 55
36 Kirill Lipskiy 18 18 54
37 Yurko Kovalchuk 19 17 53
38 Jakub Lakwa 18 17 52
38 Jakub Dyrcz 18 17 52
38 Łukasz Grymulski 18 17 52
41 Roman Kharytonov 17 17 51
41 Łukasz Filipiak 17 17 51
41 Robert Kania 17 17 51
44 Jacek Kaczanowski 18 16 50
44 Krzysiek Tatara 18 16 50
46 Marcin Baranowski 17 16 49
46 Kamil Tyza 17 16 49
48 Bartosz Błachniak 18 15 48
49 Karol Grębski 19 14 47
49 Daniel Sromek 19 14 47
51 Piotruś Ginszt 16 15 46
51 Mateusz Charycki 16 15 46
51 Juri Bojko 18 14 46
54 Mirosław Farajewicz 17 14 45
54 Matic Jezersek 17 14 45
54 Adam Białożyt 15 15 45
54 Konrad Akowacz 17 14 45
54 Matcin Kołodziejczyk 17 14 45
54 Tomasz Cygnarowicz 15 15 45
54 Igor Ivanyna 17 14 45
54 Serhiy Krasovskyy 17 14 45
54 Kuba Polak 17 14 45
54 Paweł Zając 17 14 45
54 Mateusz Puzoń 17 14 45
54 Zbigniew Żak 15 14 43
66 Rafał Karpiński 15 14 43
66 Jacek Ciaś 17 13 43
68 Paweł Olejnik 16 13 42
69 Witek Mikulski 17 12 41
69 Oskar Głąbiński 15 13 41
71 Tomasz Ostasz 16 12 40
71 Jacek Jastrzębski 16 12 40
71 Patryk Pilch 16 12 40
74 Marek Gumiński 17 11 39
74 Karol Mazur 15 12 39
74 Łukasz Palkij 13 13 39
74 Rafał Zuzak 15 12 39
74 Dawid Czub 13 13 39
79 Michał Mrozik 16 11 38
80 Krzysiek Stępień 15 11 37
81 Mateusz Hejnosz 14 11 36
81 Oleksiy Chenusha 16 10 36
83 Michał Celek 15 10 35
83 Michał Opaliński 13 11 35
83 Jakub Jarosz 13 11 35
86 Florian Nowakowski 12 11 34
86 Jakub Wierzbanowski 12 11 34
88 Tomasz Motyka 13 10 33
88 Konrad Forystek 13 10 33
88 Paweł Pawliczak 11 11 33
91 Marcin Grabarczyk 12 10 32
91 Dariusz Borowiec 12 10 32
93 Tomek Nosal 11 10 31
93 Mykyta Ubyivovk 11 10 31
95 Marcin Filipek 12 9 30
95 Rafał Hałasa 14 8 30
95 Marcin Ciepielewski 12 9 30
95 Artur Jagusztyn 10 10 30
95 Łukasz Magoń 16 7 30
100 Piotr Sołtys 13 8 29
100 Mateusz Kornecki 11 9 29
100 Bartłomiej Pasiowiec 13 8 29
103 Paweł Pipała 10 9 28
103 Łukasz Leszko 10 9 28
103 Piotr Piółro 10 9 28
103 Dariusz Jurczak 10 9 28
107 Maciek Ziemiański 11 8 27
107 Maciej Całka 9 9 27
107 Maciek Motyka 9 9 27
107 Jacek Czerniecki 11 8 27
107 Witold Skobrtal 9 9 27
112 Mariusz Krupa 10 8 26
113 Paweł Baran 11 7 25
113 Witold Cisło 9 8 25
113 Piotr Łojowski 9 8 25
113 Hubert Bożek 9 8 25
117 Bartosz Luksik 8 8 24
118 Jacek Smoroński 9 7 23
119 Lucjan Lew 10 6 22
119 Mateusz Powina 8 7 22
119 Bożena Bator 10 6 22
122 Dominik Cisło 9 6 21
123 Krzysztof Szołek 8 6 20
124 Paweł Pierzchała 7 6 19
125 Paweł Krupa 9 4 17
126 Karol Jastrzębski 4 6 16
127 Łukasz Mężyk 9 3 15
127 Yuliia Tomyn 5 5 15
129 Maciej Bedrejczuk 1 0 1
130 Michał Korbut KORBUT - - -
130 Grzegorz Kudłacz - - -
130 Dominik Winczura - - -
130 Jerry Moffatt - - -
130 Radek Miążka - - -
130 Piotr Szybicki - - -
130 Piotr Kazubski - - -
130 Vitalii Vozniak - - -
130 Paweł Pietrzak - - -

Wyniki finałów

FINAŁY KOBIET
Miejsce Imie Nazwisko Klub Miasto Bonus Próba bonus Top Próba top Suma
1 Daria Brylova KS Korona, E-climbing Shop, Heartbeat Kraków 4 6 1 6 6
2 Karina Mirosław Pol-Inowex Skarpa Lublin Lublin 3 5 - - 3
3 Gosia Rudzińska KW Kotłownia, evolv Lublin 2 2 - - 2
4 Olga Niemiec Ks korona, Funaticos Krakow 2 6 - - 2
5 Asia Oleksiuk KWW Wawa/Lbn 2 6 - - 2
6 Karolina Ośka KS Korona, Triop, Second You Kraków 1 1 - - 1
FINAŁY MĘŻCZYZN
Miejsce Imie Nazwisko Klub Miasto Bonus Próba bonus Top Próba top Suma
1 Piotr Czarnecki KS Korona, Evolv Kraków 4 15 2 7 8
2 Krzysiek Szalacha T-Wall Rzeszów 4 6 1 - 6
3 Mikołaj Nowotnik UKA/Crux Warszawa 2 5 - - 2
4 Szczepan Podolec Rzeszowski Klub Wysokogórski Rzeszów 2 10 - - 2
5 Zbigniew Bardel CW Baltoro Bielsko/Rzeszów 1 4 - - 1

Wyniki zostały nadesłane przez organizatorów.
Wspinaczka, awody wspinaczkowe, RKW, Baltoro

spons_BR_2015

BoulderRes 2015 edycja X informacja o zawodach.