Wyniki – BoulderRes 2019

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami 14 edycji zawodów BoulderRes.

Kobiety - finał
Lp. imię nazwisko kraj klub miasto T B próby T próby B
1 Natalka Vasylenko UA Leoholds Lviv 2 3 7 9
2 Monika Błachut PL Strefa Wspinania Kraków 1 2 3 4
3 Katarina Pivoňková SK HO Metropol Košice Košice 0 3 0 3
4 Anna Balicka PL RKW Rzeszów 0 1 0 1
5 Monika Szumanska PL Kraków 0 1 0 4
6 Oksana Kovalchuk UA Extreme Lviv 0 1 0 7
Mężczyźni - finał
Lp. imię nazwisko kraj klub miasto T B próby T próby B
1 Andrea Vacca IT Kraków 2 4 2 5
2 Kuba Ginszt PL KW Kotłownia santa Cruz Team Lublin 2 4 2 7
3 Piotr Czarnecki PL Korona Kraków Bielsko Biała 1 4 1 6
4 Michał Jaworski WSpinOnWspin Kraków 1 4 1 13
5 Vitalii Vozniak UA - Lviv 1 3 1 6
6 Szczepan Podolec PL Vbloc . Flywall. Rkw Rzeszow 1 2 1 6
7 Viliam Fercak SK HK Metropol Kosice 0 2 0 7
Kobiety - eliminacje
Lp. imię nazwisko kraj klub miasto TOP BONUS
1 Natalka Vasylenko UA Leoholds Lviv 10 13
2 Anna Balicka PL RKW Rzeszów 9 11
2 Katarina Pivoňková SK HO Metropol Košice Košice 9 11
4 Monika Błachut PL Strefa Wspinania Kraków 8 11
5 Oksana Kovalchuk UA Extreme Lviv 8 10
6 Monika Szumanska PL Kraków 7 11
7 Katarzyna Dec PL Rzeszów 6 9
8 Larysa Serdiukova UA Extrem Lviv 6 8
8 Justyna Frankiewicz PL KW Sakwa Kraków 6 8
8 Arina Shamardina RU Lu4 Saint Petersburg 6 8
11 Justyna Kubska PL WspinOnWspin Kraków 5 5
12 Anna Wilk PL Boguchwała 4 7
12 Monika Wlazło PL WspinOnWspin Kraków 4 7
14 Joanna Gierlak PL Rzeszów 4 6
14 Kinga Grzesiak PL Kraków 4 6
16 Mariia Ishchuk UA - Lviv 4 5
16 Magdalena Mac PL Kraków 4 5
18 Aleksandra Osiniak PL RKW Rzeszów 3 7
19 Karolina Frączek PL Rzeszów 3 6
19 Ewelina Kruczek PL KW Błażowa Dolna Rzeszów 3 6
19 Alina Jagusztyn PL RKW z Edim :) Rzeszów 3 6
22 Michaela Vasiľová SK LK Humenné Rakovec nad Ondavou 2 4
23 Paulina Teper PL Rzeszów 1 3
Mężczyźni - eliminacje
Lp. imię nazwisko kraj klub miasto TOP BONUS
1 Piotr Czarnecki PL Korona Kraków Bielsko Biała 19 19
2 Andrea Vacca IT Kraków 18 19
3 Kuba Ginszt PL KW Kotłownia / santa Cruz Team Lublin 18 18
3 Michał Jaworski WSpinOnWspin Kraków 18 18
5 Szczepan Podolec PL Vbloc . Flywall. Rkw Rzeszow 17 18
6 Vitalii Vozniak UA - Lviv 17 17
6 Viliam Fercak SK HK Metropol Kosice 17 17
8 Michał Pietrucha PL RKW Nosówka 16 17
8 Yury Shamardin RU Lu4 Saint-Petersburg 16 17
8 Łukasz Rogowski PL BoulderZone Nowy Sącz 16 17
11 Jacek Kaczanowski PL Korona Kraków Tarnów 16 16
12 Kamil Mucha PL Boulder Zone Nowy Sącz 15 16
12 Tomek Rybski PL Kraków 15 16
14 Kamil Tyza PL Stalowa Wola 14 15
14 Maciej Bedrejczuk PL RKW Rzeszów 14 15
16 Adam Masič SK T2 Boulder team Košice 13 15
17 Andrii Vandych UA MC Extrem Lviv 12 15
17 Damian Groń PL Boulder-zone Nowy Sącz 12 15
17 Jakub Stec PL Jakub stec climbing performance Rzeszow 12 15
20 Jakub Sadrakuła PL RKW Rzeszów 12 14
21 Yuriy Kovalchuk Kovalchuk UA Extreme Lviv 12 13
21 Adam Nowak PL RKW Rzeszów 12 13
23 Maciej Czyż PL Rzeszów 12 12
24 Artur Jagusztyn PL RKW Rzeszów 11 14
25 Michal Melko SK LK Humenné Oreske 11 12
25 Marcin Baranowski PL Stalowa Wola 11 12
27 Mirosław Farajewicz PL Kraków 10 14
28 Jakub Kokowski PL KW Sakwa Kraków 10 13
29 Miroslav Behun SK LK Humenné Humenné 10 12
29 Rafał Karpiński PL PADlina 10 12
31 Łukasz Hadam PL Nozdrzec 9 12
32 Serhiy Krasovskyy UA Krakow 9 11
33 Leszek Bedrejczuk PL RKW Rzeszów 9 10
33 Anton Shalehyi UA Kvity Pogulyanky Lviv 9 10
33 Bogusław Gałuszka PL KW Błażowa Dolna Rzeszów 9 10
33 Łukasz Stachurski PL Leżajsk 9 10
37 Marcin Dudek PL Rzeszów 8 13
38 Michał Mrozik PL M&M Team Lublin 8 12
39 Michał Kordoń PL RKW Rzeszów 7 11
40 Tomasz Ostasz PL RKW Rzeszów 7 10
40 Krzysiek Stepien PL RKW Rzeszow 7 10
42 Florian Nowakowski PL RKW Rzeszów 7 9
42 Paweł Przybył PL Rzeszów 7 9
44 Jakub Stec PL Głogów Małopolski 6 11
45 Krzysztof Cepielik PL Limanowa 6 10
46 Costiantyn Tulchinsky UA Kwity Pogylianky Lviv 6 9
46 Bartosz Łuksik PL RKW Łańcut 6 9
46 Mariusz Pawelec PL Kraków 6 9
49 Maciek Kasprzyk PL - Kraków 5 10
50 Konrad Forystek PL Rzeszów 5 7
51 Jakub Mączka PL Rzeszowski Klub Wysokogórski Nosówka 5 6
52 Zbigniew Ryba PL 5 5
52 Marek Podgórny PL ByleDoBonusa Sanok 5 5
54 Kamil Burak PL Tajęcina 4 11
55 Wojciech Buda PL RKW Rzeszów 4 8
55 Artur Dydek PL Rzeszów 4 8
55 Mateusz Skuza PL Rzeszów 4 8
55 Przemysław Wrona PL AZS UR Brzozów 4 8
59 Artur Ruszała PL Strzyżów 4 7
59 Piotr Sołtys PL KW Chwałabogu Boguchwała 4 7
59 Artur Behler PL Stalowa Wola 4 7
62 Mateusz Mączka PL Rzeszowski Klub Wysokogórski Nosówka 4 6
63 Paweł Skalski PL 2fat2climb Kraków 4 5
64 Jan Międlar PL Rzeszów 3 7
65 Pawel Kopec PL Rkw Brzozow 3 6
65 Piotr Armata PL RKW Stalowa Wola 3 6
67 Marcin Dziółko PL Stalowa Wola 3 5

Więcej o zawodach BoulderRes 2019.