Sponsorzy AMWP

Poniżej przedstawiamy profile działalności firm, które wspierają Mistrzostwa.

Szkoła Wspinania Cruxwall

Szkoła Wspinania Cruxwall działa na rynku szkoleń wspinaczkowych od 2007 roku. Proponujemy pełny zakres kursów zaczynając od pierwszych kroków na sztucznej ścianie po szkolenia na drogach wielowyciągowych. Nasze zaplecze stanowi ściana wspinaczkowa Politechniki Rzeszowskiej natomiast na kursy w skałach najczęściej wybieramy Jurę Krakowsko-Częstochowską lub kultowe ogródki skalne Słowenii, Włoch, Chorwacji lub Hiszpanii. Nasi doświadczeni instruktorzy legitymują się państwowymi uprawnieniami instruktora rekreacji ruchowej oraz instruktora sportu we wspinaczce. Szkoła posiada cały niezbędny do prowadzenia szkoleń sprzęt renomowanych firm.

cruxwall_baner

Zipline

Zipline to firma zajmująca się budową parków linowych oraz długich zjazdów tyrolskich. Wśród swoich realizacji ma instalację najdłuższej tyrolki w Polsce (500m) nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Zapraszamy wszystkich amatorów mocnych emocji.

zipline

Sklep Górski Elbrus

Sklep Elbrus tworzy zespół ludzi, którzy od wielu lat interesują się górami i góry są ich pasją. Wyprawy w najodleglejsze zakątki naszego globu nie są nam obce. Niejednokrotnie eksplorowaliśmy rejony Syberii zachodniej i środkowej oraz rejony Mongolii i Pustyni Gobi, a także te bliższe tajemnicze i dzikie Karpaty. Posiadamy wiedzę na temat oferowanego sprzętu i produktów w naszym sklepie.Osoby zainteresowane mogą odwiedzić nas w sklepie stacjonarnym usytuowanym w Rzeszowie przy ul. Jagiellońskiej 37 lub dokonać zakupów poprzez nasz sklep internetowy pod adresem www.elbrus.com.pl

Elbrus_logo

Salewa Mountain Shop

Sklep “Mountain Rzeszów shop” powstał w 2013 roku w Rzeszowie. To jeden z pięciu sklepów Salewy w Polsce. W swojej ofercie ma zarówno kolekcję Salewy jak i Dynafita. Właścicielem sklepu stacjonarnego oraz internetowego salewa.sklep-luz.pl jest Firma Handlowa „BOZ” S.A.

luz -logo oficial

Świat Zieleni

Nasza firma oferuje pełen zakres kompleksowych usług ogrodniczych związanych z pielęgnacją terenów zielonych i projektowaniem. Z pewnością będziesz usatysfakcjonowany rozwiązaniami które nasza firma przedstawi tobie. Jesteśmy do twojej dyspozycji, pomożemy spełnić marzenia i wizje pięknego ogrodu. Realizacje pięknego ogrodu przeprowadzimy w błyskawicznym tempie. Wszystko dzięki pracy naszych specjalistów oraz szerokiemu wyposażeniu technicznym.

swiat zieleni