Lista startowa VI AMWP 2019

Poniżej prezentujemy listę określającą kolejność startów.

Kolejność startów VI AMWP 2019
Lp. IMIĘ i NAZWISKO PŁEC KAT. KLUB/SPONSOR
1 Paweł Zawora M A AZS Uniwersytet Rzeszowski
2 Jakub Głogowski M A AZS WSIiZ
3 Andrzej Kaperek M O FORMA
4 Szymon Pustelak M A AZS Uniwersytet Rzeszowski
5 Emilia Borcz K O FORMA
6 Michał Fiejdasz M A AZS PWSZ Krosno
7 Maciek Całka M O FORMA
8 Przemysław Wrona M A AZS Uniwersytet Rzeszowski
9 Łukasz Wielgosz M A AZS Politechnika Rzeszowska
10 Pytel Jagoda K A AZS Uniwersytet Rzeszowski
11 Krystian Trysła M A AZS Politechnika Rzeszowska
12 Adam Gałuszka M A AZS Uniwersytet Rzeszowski
13 Yurii Frolov M A AZS WSIiZ
14 Lucjan Lew M O
15 Natalia Skiba K A AZS Politechnika Rzeszowska
16 Wiktor Arian M O FORMA
17 Martyna Kucajda K O OBLAK
18 Filip Kaniewski M A AZS Politechnika Rzeszowska
19 Czemian Gott M A AZS PWSZ Krosno
20 Anna Noculak K O FORMA
21 Jakub Siwoń M A AZS Politechnika Rzeszowska
22 Piotr Matyja M A AZS PWSZ Krosno
23 Dorota Osiewicz K A AZS Politechnika Rzeszowska
24 Małgorzata Bodziany K A AZS WSIiZ
25 Bartłomiej Ząbek M O
26 Artur Dydek M A AZS Politechnika Rzeszowska
27 Greta Matłosz K A AZS WSIiZ
28 Borys Gajda M A AZS PWSZ Krosno
29 Joanna Gierlak K O
30 Angelika Dubiel K A AZS PWSZ Krosno
31 Łukasz Szczęch M A AZS Uniwersytet Rzeszowski
32 Marcin Andrzejewski M O
33 Patryk Łakomy M O
34 Paulina Teper K O
35 Piotr Duszczenko M A AZS Politechnika Rzeszowska
36 Karolina Szkoła K A AZS Uniwersytet Rzeszowski
37 Weronika Kubicka K A AZS WSIiZ
38 Bartłomiej Guzik M A AZS Politechnika Rzeszowska
39 Rafał Kołodziej M A AZS Uniwersytet Rzeszowski
40 Nikola Weis K A AZS PWSZ Krosno
41 Seweryn Ulaszek M A AZS Politechnika Rzeszowska
42 Anna Gardzińska K A AZS Politechnika Rzeszowska
43 Adrianna Smoleń K A AZS Politechnika Rzeszowska
44 Anastasiia Khropata K A AZS WSIiZ
45 Jakub Sadrakuła M O RKW
46 Artur Tomala M O Dusia Team
47 Patrycja Nowińska K A AZS Politechnika Rzeszowska
48 Aleksander Siwoń M A AZS Politechnika Rzeszowska
49 Michell Schintu K A AZS Uniwersytet Rzeszowski
50 Kamil Cybowicz M A AZS PWSZ Krosno
51 Maciej Grzelak M A AZS Politechnika Rzeszowska
52 Andrzej Smoleń M A AZS Politechnika Rzeszowska
53 Ida Wróbel K O FORMA
54 Marek Podgórny M O CSE SANOK
55 Justyna Szwajdych K A AZS Politechnika Rzeszowska
56 Krzysztof Machnicki M A AZS Politechnika Rzeszowska
57 Annna Balicka K O RKW
58 Jakub Cyrnek M A AZS Uniwersytet Rzeszowski

Wspierają nas:

FORMA – trening sportowy
Ośrodek Chirurgii Oka prof. Zagórskiego
Politechnika Rzeszowska
SALEWA Rzeszów
Sklep Górski ELBRUS
Szkoła Wspinania Cruxwall
Varapo
zipline.pl