Lista startowa IV AMWP 2017

Poniżej prezentujemy listę określającą kolejność startów:

Kolejność startów IV AMWP 2017
Lp. IMIĘ i NAZWISKO PŁEC KAT. KLUB/SPONSOR
1. Marcin Szeliga m a AZS Uniwersytet Rzeszowski
2. Paweł Gadomski m a AZS Politechnika Rzeszowska
3. Karolina Burda k o Rzeszowski Klub Wysokogórski
4. Jakub Prorok m a KU AZS PWSZ KROSNO
5. Anna Balicka k o Rzeszowski Klub Wysokogórski
6. Angelika Dubiel k a KU AZS PWSZ KROSNO
7. Stanisław Jaźwiecki m a KU AZS PWSZ KROSNO
8. Bartosz Szczęch m a AZS WSIiZ Rzeszów
9. Patrycja Dudzińska k a KU AZS PWSZ KROSNO
10. Marietta Wróbel k a KU AZS PWSZ KROSNO
11. Maria Stawiarska k a AZS Politechnika Rzeszowska
12. Łukasz Pilch m a AZS Politechnika Rzeszowska
13. Natalia Śnieżek k a KU AZS PWSZ KROSNO
14. Anna Zięba k a AZS Uniwersytet Rzeszowski
15. Przemysław Szewc m a AZS Uniwersytet Rzeszowski
16. Mateusz Mączka m o Rzeszowski Klub Wysokogórski
17. Yuliya Antonyuk k a AZS WSIiZ Rzeszów
18. Karolina Szkoła k a AZS Uniwersytet Rzeszowski
19. Izabela Kandefer k a KU AZS PWSZ KROSNO
20. Andrzej Smoleń m a AZS Politechnika Rzeszowska
21. Tomasz Motyka m o AxelSport
22. Adrianna Smoleń k a AZS Politechnika Rzeszowska
23. Bartosz Łuksik m o RKW/CW Baltoro
24. Natalia Skiba k a AZS Politechnika Rzeszowska
25. Kacper Cieślik m a AZS PWSZ KROSNO
26. Bartłomiej Hamuda m a AZS Politechnika Rzeszowska
27. Illia Khasanov k a AZS WSIiZ Rzeszów
28. Rafał Brzozowski m a AZS Politechnika Rzeszowska
29. Michał Wilusz m o Skarpa Lublin
30. Szymon Gurak m a AZS Politechnika Rzeszowska
31. Patrycja Nowińska k a AZS Politechnika Rzeszowska
32. Konrad Michno m a AZS Politechnika Rzeszowska
33. Maksymilian Mikłasz m a AZS Politechnika Rzeszowska
34. Bartłomiej Pałka m a AZS Politechnika Rzeszowska
35. Jakub Sadrakuła m o Rzeszowski Klub Wyskogórski
36. Maciej Motyka m a AZS Politechnika Rzeszowska
37. Florian Nowakowski m o RKW/CW Baltoro
38. Piotr Duszczenko m a AZS Politechnika Rzeszowska
39. Jakub Mączka m o Rzeszowski Klub Wysokogórski
40. Aleksandra Pyrdek k a AZS Uniwersytet Rzeszowski
41. Michał Celek m a AZS Politechnika Rzeszowska
42. Adam Gałuszka m a AZS Uniwersytet Rzeszowski
43. Przemysław Mindur m a AZS PWSZ Sanok
44. Arkadiusz Bargiel m a AZS PWSZ Sanok
45. Sławomir Lech m a AZS PWSZ Sanok
46. Marcin Bober m a AZS PWSZ Sanok
47. Patrycja Wojtoń k a AZS PWSZ Sanok
48. Karolina Sobota k a AZS PWSZ Sanok
49. Anna Zubel k a AZS PWSZ Sanok
50. Artur Jagusztyn m a AZS Politechnika Rzeszowska

Zobacz szczegółowe informacje o zawodach

Sponsor główny:

Wspierają nas:

Politechnika Rzeszowska
Sklep Górski Elbrus
Szkoła Wspinania Cruxwall
zipline.pl