Lista startowa III AMWP 2016

Poniżej prezentujemy listę określającą kolejność startów:

Kolejność startów III AMWP 2016
Lp. Nazwisko i imię k/m kat. Klub / sponsor
1 Anita Matelowska k a KU AZS PWSZ Sanok
2 Anna Wilk k o
3 Adam Gałuszka m a KU AZS UR
4 Dominik Figuli m a KU AZS WSIiZ Rzeszów
5 Stanisław Jaźwiecki m a KU AZS PWSZ Krosno
6 Radosław Pusz m o
7 Przemysław Szewc m a KU AZS UR
8 Karolina Szkoła k a KU AZS UR
9 Mateusz Kopacz m a KU AZS PWSW Przemyśl
10 Karolina Burda k o Rzeszowski Klub Wysokogórski
11 Taras Kuzhdeba m a KU AZS PWSZ Sanok
12 Łukasz Mężyk m o Krzyś i przyjaciele
13 Mateusz Wieczorek m a KU AZS PWSZ Tarnobrzeg
14 Szczepan Podolec m o Rzeszowski Klub Wysokogórski
15 Damian Smerecki m a KU AZS PWSZ Sanok
16 Konrad Baryła m a KU AZS WSIiZ Rzeszów
17 Aleksandra Osiniak k a KU AZS UR
18 Angelika Dubas k a KU AZS WSIiZ Rzeszów
19 Adrian Banach m a KU AZS PWSZ Tarnobrzeg
20 Michał Pietrucha m a KU AZS PRz
21 Przemysław Mindur m a KU AZS PWSZ Sanok
22 Justyna Kuźniar k a KU AZS PWSW Przemyśl
23 Elżbieta Smoleń k a KU AZS PWSZ Tarnobrzeg
24 Olga Dryżał k o
25 Andrzej Kaperek m o
26 Lucjan Lew m a KU AZS PRz
27 Patryk Poczta m a KU AZS PWSZ Tarnobrzeg
28 Emilia Borcz k o
29 Klaudia Kwolek k o
30 Magdalena Mańkowska k a KU AZS UR
31 Oskar Kwaśnik m a KU AZS PWSZ Tarnobrzeg
32 Benita Siepierska k o KW RopAczyce (;
33 Radosław Jaroszek m a KU AZS PRz
34 Grzegorz Rokosz m a KU AZS PWSZ Tarnobrzeg
35 Jakub Sadrakuła m o Rzeszowski Klub Wysokogórski
36 Iryna Stasyszyn k a KU AZS PWSZ Sanok
37 Maria Stawiarska k a KU AZS PRz
38 Anna Balicka k o Rzeszowski Klub Wysokogórski
39 Maciej Motyka m a KU AZS PRz
40 Wojciech Podgórny m a KU AZS PWSW Przemyśl
41 Marcin Delimat m a KU AZS PWSZ Krosno
42 Jolanta Trybulec k a KU AZS UR
43 Jarosław Cebula m a KU AZS PWSZ Krosno
44 Marta Maziarz k a KU AZS PWSW Przemyśl
45 Bartosz Łuksik m o RKW
46 Patrycja Dudzińska k a KU AZS PWSZ Krosno
47 Artur Bednarz m a KU AZS PRz
48 Adrianna Smoleń k a KU AZS PRz
49 Andrzej Smoleń m a KU AZS PRz
50 Olha Dryshal k a KU AZS WSIiZ Rzeszów
51 Michał Wilusz m o UKS Skarpa
52 Barbara Irzeńska k o RKW
53 Artur Koniuszy m a KU AZS PWSW Przemyśl
54 Łukasz Magoń m a KU AZS PRz
55 Maria Hejnosz k o
56 Natalia Skiba k a KU AZS PRz
57 Patrycja Krukowska k a KU AZS PRz
58 Piotr Duszczenko m a KU AZS PRz
59 Mateusz Hejnosz m o
60 Adrian Sromicki m a KU AZS PWSW Przemyśl
61 Karolina Wazowicz k a KU AZS PWSZ Krosno
62 Zuzanna Mazur k a KU AZS PWSZ Tarnobrzeg
63 Kamil Krukiewicz m a KU AZS PWSW Przemyśl
64 Patryk Pilch m o
65 Piotr Prus m a KU AZS UR
66 Izabela Kandefer k a KU AZS PWSZ Krosno
67 Tomasz Nosal m o JKS Jarowa
68 Maksymilian Mikłasz m a KU AZS PRz
69 Marcin Szeliga m a KU AZS UR
70 Anna Zięba k a KU AZS UR


Zobacz szczegółowe informacje o zawodach

baner_internet_mniejszy

Wspierają nas:

EST-POLSKA Sp. z o.o.
Politechnika Rzeszowska
Sklep Górski Elbrus
Szkoła Wspinania Cruxwall
zipline.pl

baner_sponsorzy_big_amwp_2016