Lista startowa II AMWP

Poniżej prezentujemy listę określającą kolejność startów:


Kolejność startów AMWP 2015
Lp. Nazwisko i imię k/m kat. Klub / sponsor
1 Murias Justyna k a KU AZS Uniwersytet Rzeszowski
2 Pusz Radosław m o Klub: „jeż"
3 Prus Piotr m a KU AZS Uniwersytet Rzeszowski
4 Podolec Szczepan m o Rzeszowski Klub Wysokogórski
5 Nosal Tomek m o JKS Jarowa
6 Krukowska Patrycja k o
7 Dubis Helena k a KU AZS PWSZ Krosno
8 Sadrakuła Jakub m o Rzeszowski Klub Wysokogórski
9 Balicka Anna k o Rzeszowski Klub Wysokogórski
10 Sołtys Piotr m o KW Chwałabogu
11 Szewc Przemysław m a KU AZS Uniwersytet Rzeszowski
12 Szkoła Karolina k a KU AZS Uniwersytet Rzeszowski
13 Nowakowski Florian m o
14 Chmielewski Maciej m a KU AZS PRz
15 Buczyński Grzegorz m a KU AZS WSiZ Rzeszów
16 Cherkes Vitalii m a KU AZS WSiZ Rzeszów
17 Żmudka Anna k a KU AZS PRz
18 Motyka Maciek m o z Klanu
19 Wazowicz Karolina k a KU AZS PWSZ Krosno
20 Klec Anna k a KU AZS Uniwersytet Rzeszowski
21 Selwa Wojciech m a KU AZS WSiZ Rzeszów
22 Celek Michał m a KU AZS PRz
23 Mańkowska Magdalena k a KU AZS Uniwersytet Rzeszowski
24 Vitko Lena k a KU AZS PWSW Przemyśl
25 Konaszewska Magdalena k o AZS Umed Wrocław/Fpinka
26 Szubert Dariusz m a KU AZS PWSZ Krosno
27 Lew Lucjan m o
28 Stach Michał m a KU AZS PWSW Przemyśl
29 Kuryło Oskar m a KU AZS Uniwersytet Rzeszowski
30 Pilch Patryk m o
31 Gadomski Paweł m a KU AZS PRz
32 Trybulec Jolanta k a KU AZS Uniwersytet Rzeszowski
33 Malik Dima m a KU AZS PWSW Przemyśl
34 Myhas Ania k a KU AZS PWSW Przemyśl
35 Sawa Bartosz m a KU AZS PWSW Przemyśl
36 Mołocznik Tomasz m o FPINKA WROCŁAW
37 Dzikowski Mikołaj m a KU AZS PRz
38 Dutkiewicz Dominika k a KU AZS PRz
39 Pietrucha Michał m a KU AZS PRz
40 Pasterczyk Damian m a KU AZS PWSZ Krosno
41 Kaczmarek Ewelina k a KU AZS PWSW Przemyśl
42 Muxinowa Irina k a KU AZS WSiZ Rzeszów
43 Prokop Mateusz m o RKW
44 Zakrzowski Łukasz m a KU AZS PRz
45 Kwaśnik Oskar m a KU AZS PWSZ TARNOBRZEG
46 Irzeńska Barbara k o RKW
47 Balawender Gabriela k a KU AZS Uniwersytet Rzeszowski
48 Wieczorek Mateusz m a KU AZS PWSZ TARNOBRZEG
49 Osiniak Aleksandra k a KU AZS Uniwersytet Rzeszowski
50 Jarema Kristina k a KU AZS PWSW Przemyśl
51 Rokosz Grzegorz m a KU AZS PWSZ TARNOBRZEG
52 Woźniak Izabela k a KU AZS Uniwersytet Rzeszowski
53 Motyka Tomasz m o
54 Gucwa Andrzej m a KU AZS Uniwersytet Rzeszowski
55 Forystek Konrad m a KU AZS Uniwersytet Rzeszowski
56 Jurek Patryk m a KU AZS PWSZ TARNOBRZEG
57 Dudkiewicz Michał m a KU AZS PRz
58 Zaterka Peter m a KU AZS PWSW Przemyśl
59 Siepierska Benita k a KU AZS PRz
60 Fałdowski Tomasz m a KU AZS PWSZ TARNOBRZEG
61 Bartkowski Michał m a KU AZS Uniwersytet Rzeszowski
62 Pawlica Monika k o Frateris
63 Kojczuk Jagoda k a KU AZS PWSZ TARNOBRZEG
64 Smoroński Jacek m o
65 Duszczenko Piotr m a KU AZS PRz
66 Bulak Robert m a KU AZS PWSZ TARNOBRZEG
67 Kuźniar Justyna k a KU AZS PWSW Przemyśl
68 Pazyl Adriana k a KU AZS WSiZ Rzeszów

Zobacz szczegółowe informacje o zawodach.
banerek

Sponsor główny:

Decathlon_Rzeszow_haslo

Zawody wspierają:

baner_sponsorzy_big_AMWP