BoulderRes 2014 wyniki eliminacji mężczyzn

Lp. IMIĘ NAZWISKO KLUB MIASTO pkt. bonus pkt. top pkt. suma
1 Yuriy Dziubiak Kiev 0 21 63
1 Roman Batsenko KS Korona / e-climbingshop / Portal Górski / SCARPA / Heartbeat / Marson Kraków 0 21 63
3 Paweł Grochowalski Avatar Avatar/Kraków 1 20 61
3 Krzysiek Szalacha MKS Tarnovia Rzeszów 1 20 61
3 Jacek Matuszek Avatar / Climb.pl Kraków 1 20 61
6 Arkadiusz Millan Avatar Kraków 1 19 58
7 Bartosz Zasadny 1 18 55
8 Grzegorz Rawinis CW transformator Katowice 0 18 54
9 Konrad Janek AKW Kotłownia Lublin 2 17 53
9 Łukasz Rogowski KW Nowy Sącz Nowy Sącz 2 17 53
11 Michał Pietrucha 17 51
12 Maciek Słowiński Avatar Kraków 0 16 48
13 Maciej Sitarz KS Korona Kraków 2 15 47
14 Piotruś Ginszt AKW Kotłownia Lublin 1 15 46
15 Dawid Czuba Avatar Kraków 0 15 45
15 Aleksander Szczuchniak AKW Kotłownia Lublin 3 14 45
15 Zbyszek Bardel Bielsko Biala 3 14 45
18 Jacek Ciaś Cw Top Nowy Targ 2 14 44
18 Szczepan Podolec RKW Rzeszów 2 14 44
18 Krzysiek Tatara Avatar Kraków 2 14 44
18 Dawid Warchał Avatar Kraków 2 14 44
18 Maciej Bedrejczuk KWW Rzeszów 2 14 44
23 Jakub Dyrcz CW TOP Nowy Targ 1 14 43
24 Konrad Akowacz Kraków 3 13 42
24 Piotr Zielinski KS korona Kraków 6 12 42
24 Kamil Mucha KW Nowy Sącz Nowy Sącz 14 42
27 Marcin Baranowski Stalowa Wola 2 13 41
27 Hubert Kulpa 2 13 41
27 Adam Nowak RKW Rzeszów 2 13 41
27 Karol Grębski Kraków 2 13 41
31 Mateusz Tarnowski Krakow 4 12 40
31 Adam Zawadzki Sanok 4 12 40
33 Łukasz Orzechowski Vincentpower Kraków 3 12 39
33 Wojtek Radzik Rocodromo Kraków 3 12 39
33 Łukasz Filipiak Kraków 3 12 39
36 Radosław Jaroszek Gliwice 2 12 38
36 Tomasz Juszczyk RKW Jasło 5 11 38
38 Artur Jagusztyn RKW/ salewa.sklep-luz.pl Rzeszów 3 11 36
38 Piotr Kulikowski 3 11 36
38 Piotr Łupicki Kraków 3 11 36
38 Marcin Kowalik Reni Sport Kraków 3 11 36
42 Lesser Lesserowski Kotłownia Lublin 5 10 35
42 Michał Mrozik Lublin 2 11 35
42 Kuba Polak KW Nowy Sącz Nowy Sącz 2 11 35
45 oskar Głąbiński 1 11 34
46 Marcin Tomala RKW Rzeszów 6 9 33
46 Tymek Tutak Reni sport Kraków 3 10 33
46 Marcin Ciepielewski AKW Kotłownia Lublin 3 10 33
49 Jacek Jastrzębski Avatar Kraków 5 9 32
49 Tomek Nosal JKS Jarowa Rzeszów 5 9 32
49 Aleksander Kałużyński Kraków 2 10 32
52 Mateusz Szpak RKW Jasło 4 9 31
52 Tomasz Ostasz rkw Rzeszów 4 9 31
52 Maciej Guja Vincent Power Kraków 4 9 31
55 Artur Wróbel 6 8 30
55 Piotr Duszczenko AKW Kotłownia Lublin/Rzeszów 3 9 30
55 Roman Kharytonov Reni sport Krakow 3 9 30
55 Pawel Kalisz Rzeszów 3 9 30
59 Jakub Gryka AKW Kotłownia Lublin 8 7 29
59 Krzysztof Stępień RKW Rzeszów 2 9 29
59 Paweł Olejnik - Starościn 5 8 29
62 Rafał Karpiński 1 9 28
62 Edward Twardowski RKW Rzeszów 4 8 28
64 Rafał Brattig Stopka Grybów 6 7 27
65 Jakub Stec RKW URZ RZESZÓW 5 7 26
65 Dariusz Jurczak KW Nowy Sącz Nowy Sącz 5 7 26
67 Mateusz Hejnosz PRz Białobrzegi 4 7 25
67 Karol Krajnik Avatar Kraków 4 7 25
67 Tomasz Motyka AZS UR Rzeszów 4 7 25
67 Hubert Bożek CW Top Nowy Targ / Stalowa Wola 4 7 25
71 Marcin Dudek KWBB Rzeszów 6 6 24
71 Tomasz Cabała 3 7 24
73 Patryk Pilch AZS Prz Hucisko Nienadowskie 2 7 23
74 Bartosz Łuksik RKW Łańcut 4 6 22
74 Jakub Stec KOBI RKW Rzeszów 1 7 22
76 Piotr Sołtys Boguchwała 3 6 21
76 Maciek Pawłowski Nowy Sącz 6 5 21
78 Jakub Wierzbanowski Reni-Sport Kraków 2 6 20
78 Piotr Łojowski 2 6 20
78 Michał Osiniak AA25+ Rzeszów 2 6 20
78 Marcin Filipek nałęczów 5 5 20
78 Tomasz Giela KWK Gorlice 5 5 20
83 Paweł Pawliczak RKW Rzeszów 1 6 19
83 Paweł Baran Rzeszów 4 5 19
83 Szymon Kordyaczny kraków 7 4 19
83 Mateusz Sokalski Skarpa Lublin 4 5 19
87 Konrad Forystek Rzeszów 3 5 18
87 Jacek Smoroński AZS URZ Rzeszów 6 4 18
89 Grzegorz Rusin Stalowa Wola 2 5 17
89 Łukasz Grymulski AKW Kotłownia Lublin 14 1 17
89 Sławek Cag RKW Rzeszów 2 5 17
92 Maciek Kasprzyk brak Rzeszów 1 5 16
92 Karol Mazur RKW Rzeszów 1 5 16
92 Giorgi Lekveishvili Avatar Krakow 1 5 16
95 Maciek Siekiera Motyka AZS PRz Rzeszów 3 4 15
95 Paweł Krupa Rzeszów 3 4 15
97 Florian Nowakowski Kraków/Rzeszów 2 4 14
97 Tomasz Dembowski Stalowa Wola 2 4 14
99 Michał Korbut RKW Rzeszów 1 4 13
100 Grzegorz Kudłacz RKW Rzeszów 2 3 11
101 Karol Jastrzębski Avatar Kraków 1 2 7
101 Paweł Kapica AKW Kotłownia Lublin 4 1 7
- Łukasz Miedza KS Korona Kraków brak danych 0
- Mateusz Charycki AKW KOTŁOWNIA Lublin brak danych 0
- Bartosz Błachnia Skarpa Lublin Skarpa brak danych 0
- Kuba Trzajna KW Nowy Sącz Nowy Sącz brak danych 0
- Dominik Kogut Warszawa brak danych 0

Wyniki finałów BoulderRes 2014
Wyniki w PDF
Pełna informacja o BoulderRes 2014

Aktualizacja 2014-11-18 18:30
Wyniki zostały przekazane przez organizatora.